Turco Tech

Turco Tech

Turcotech firmamız 2008 yılında kurulmuş, çelik konstrüksiyon ve çelik borulama yanında endüstriyel teknik ekipman ve basınçlı tank imalatları konusunda da uzmanlaşmış imalatçı bir firmadır. Turcotech proje hazırlık safhasında imalata, kalite kontrolden anahtar teslime çözüm sunan aynı zamanda bir taahhüt firmasıdır. 

Genel müdürlük ofisleri ve dizayn bürosu Tuzla/ İstanbul’da olan firmamızın üretim tesisleri Orhanlı/ İstanbul’dadır. Özel üretim taleplerini kendi bünyesindeki CAD/CAM imkanları ile donatılmış Teknik Dizayn Ofisinde gerçekleştirmektedir. Kısmi üretimlerini de şantiye bazlı üretmektedir.Uluslar arası standartlara uygun olarak yaptığımız ürünlerimiz SİNGAPUR – İRAN – IRAK TÜRKİYE CUMHURİYETİLER ve BALKAN ÜLKELERİNE ihraç edilmektedir.
 

Misyonumuz
Dizayn, tedarik ile başlayan Çelik Üretim safhasını, emniyet ve kalite standartlarından ödün vermeden, en kaliteliyi tam zamanında ve en uygun maliyetlr müşterilerimize sunmak. 

Vizyon
Alışılagelmişin yanında özgün proje taleplerinizide aynı hassasiyet ve amatör ruhla çözülebilen bir firma olarak yanınızda olmak. 

Değerlerimiz
Üretimi en yüksek uluslar arası standartlarda tutarken çevre ve insanlara aynı saygıyı ve titizliği gösteren bir firma olmaktır.

Türkiye’nin bir çok güçlü firmasına çelik konstrüksiyon imalatı yapan Turcotech 2016 yılında kapasitesini 3 kat arttırarak çalışmalarına devam etmektedir.